Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska 24.01.2015

on .

W dniu 24 stycznia 2015 w nowoczesnej hali sportowej w  Świebodzicach, Strzelec Legnica wspólnie z UKS Ameoli zorganizował Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w łucznictwie. 91 zawodników i zawodniczek reprezentowało 8 dolnośląskich klubów w kategorii łuków klasycznych i bloczkowych. Rozegrano konkurencje indywidualne, zespołowe oraz mikstów.

Osiągnięcia zawodników Strzelca Legnica:

Konkurencja łuków klasycznych:

- 2. miejsce i tytuł I Vice Mistrza Dolnego Śląska dla zespołu żeńskiego w składzie Agnieszka Gorczyca, Paulina Maga, Dudzik Klaudia i Paulina Ostrowska

- 3. miejsce i tytuł II Vice Mistrza dla miksta w składzie Klaudia Dudzik i Michał Gomoliszek

- 3. miejsce i tytuł II Vice Mistrza dla zespołu męskiego w składzie Przemysław Żmuda, Piotr Wiśniewski i Wojciech Pliński

- 6. miejsce indywidualnie dla Przemysława Żmudy i Agnieszki Gorczyca oraz 7. miejsce indywidualnie dla Michała Gomoliszka 

Konkurencja łuków bloczkowych:

- 1. miejsce indywidualnie i tytuł Mistrza Dolnego Śląska dla Katarzyny Szałańskiej

- 1. miejsce i tytuł Mistrza dla miksta w składzie Katarzyna Szałańska i Jan Wojtas (pobity rekord Polski - 152 punkty na 160 możliwych)

- 2. miejsce indywidualnie i tytuł I Vice Mistrza dla Krzysztofa Gorczycy

- 2. miejsce dla zespołu męskiego w składzie Krzysztof Gorczyca, Jan Wojtas i Mariusz Walada

- 3. miejsce dla zespołu męskiego w składzie Maciej Łaba, Jerzy Dzikowski i Paweł Charyszczak

Pobierz protokół w formacie PDF

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

 

 

1% podatku

Zapraszamy Państwa do przekazania swojego 1% z tytułu rozliczeń PIT. Wystarczy w swoim zeznaniu podatkowym wypisać numer KRS (Krajowego Rejestru Sądowego), pod którym zarejestrowany jest nasz klub.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj: 1 % Podatku na organizację pożytku publicznego

 

Plan treningów

 Klinkij aby powiększyć

Materiały szkoleniowe

Nabór chłopców i dziewcząt

Otwórz ulotkę

 

Srebrna Katarzyna Szałańska

Na zakończonej 28 marca 2015 I Rundzie Pucharu Europy w greckim Maratonie, Katarzyna Szałańska zdobyła srebrny medal w kategorii łuków bloczkowych kobiet indywidualnie.

W piątek, 27 marca mikst w składzie Katarzyna Szałańska oraz Jan Wojtas, zawodnicy Strzelca Legnica zdobyli brązowy medal w kategorii mikst łuków bloczkowych. W pojedynku Kasia i Janek pokonali reprezentację Rosji, wygrywają strzałami barażowymi (po 149 punktów, 20 : 16 w barażu dla legnickiego składu).

Kontakt

OSŁ "STRZELEC"
ul. Górnicza 9 
59-220 Legnica
 
tel. 693 456 883

osl.strzelec@interia.eu

Raiffeisen Polbank 34 2340 0009 0900 2180 0000 0031

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!