Wyniki Mistrzostw Dolnego Śląska, OTK w Nowej Rudzie oraz Ekstraklasy w Bytomiu

on .

Weekend 12 i 13 września 2015 był bardzo pracowity dla zawodników Strzelca Legnica.

Oprócz finału Pucharu Polski w łucznictwie bloczkowym 2015 w Warszawie, w którym Jan Wojtas, Katarzyna Szałańska oraz Krzysztof Gorczyca zajęli całe podium, odbyły się następujące zawody łucznicze z udziałem łuczników Strzelca oraz Skrzata Legnica:

3. V Runda Finałowa Ekstraklasy Łuczniczej w Bytomiu

- zespół męski w składzie Wojciech Lubera, Michał Gomoliszek, Wojciech Pliński oraz Piotr Wiśniewski zajął 2. miejsce w pojedynkach drużynowych, a w całej Rundzie Ekstraklasy miejsce 7.

1% podatku

Zapraszamy Państwa do przekazania swojego 1% z tytułu rozliczeń PIT. Wystarczy w swoim zeznaniu podatkowym wypisać numer KRS (Krajowego Rejestru Sądowego), pod którym zarejestrowany jest nasz klub.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj: 1 % Podatku na organizację pożytku publicznego

Plan treningów

Klinkij aby powiększyć

Materiały szkoleniowe

Nabór chłopców i dziewcząt

Otwórz ulotkę

Srebrna Katarzyna Szałańska

Na zakończonej 28 marca 2015 I Rundzie Pucharu Europy w greckim Maratonie, Katarzyna Szałańska zdobyła srebrny medal w kategorii łuków bloczkowych kobiet indywidualnie.

W piątek, 27 marca mikst w składzie Katarzyna Szałańska oraz Jan Wojtas, zawodnicy Strzelca Legnica zdobyli brązowy medal w kategorii mikst łuków bloczkowych. W pojedynku Kasia i Janek pokonali reprezentację Rosji, wygrywają strzałami barażowymi (po 149 punktów, 20 : 16 w barażu dla legnickiego składu).