Rozdział I

on .

                                                                  §1

 

Stowarzyszenie nosi nazwę : Ośrodek Sportów Łuczniczych Dzieci i Młodzieży ”Strzelec” w Legnicy, zwany w skrócie OSŁ ”Strzelec”jest jednostką kultury fizycznej.

 

                                                                 §2

Siedzibą OSŁ ”Strzelec” jest Legnica ul. Górnicza 1, a terenem działania jest województwo dolnośląskie

 

                                                                §3

1. OSŁ” Strzelec” posiada osobowość prawną.

 

                                                               §4

1.OSŁ „Strzelec” jest członkiem Polskiego Związku Łuczniczego.

2.OSŁ „Strzelec” może być członkiem innych organizacji których przedmiotem działania jest rozwój kultury fizycznej i których statuty przewidują możliwość zrzeszania innych organizacji.

3.OSŁ „Strzelec”  może tworzyć jednostki regulaminowe działające w ramach Ośrodka Sportów Łuczniczych Dzieci i  Młodzieży ”Strzelec”.

4.W zakresie działalności gospodarczej OSŁ ”Strzelec” może nawiązywać kontakty z organizacjami społecznymi, osobami prawnymi i fizycznymi łącznie z tworzeniem spółek.

 

                                                             §5

1.OSŁ „Strzelec” używa odznak i znaków  organizacyjnych oraz pieczęci z zachowaniem obowiązujących w tym zakresie przepisów.

2.Emblematem OSŁ ”Strzelec” jest strzelec z napiętym łukiem na tle tarczy łuczniczej, z napisem na zewnętrznym pierścieniu tarczy „Ośrodek Sportów Łuczniczych Dzieci i Młodzieży „Strzelec” Legnica (zał.nr1)

 

                                                             §6

1.OSŁ Strzelec jest stowarzyszeniem kultury fizycznej i działa zgodnie z ustawą
o kulturze fizycznej, prawem o stowarzyszeniach, prawem o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, niniejszym statutem oraz uchwałami Związku Łuczniczego w Polsce.

2.OSŁ „Strzelec”  opiera swą działalność  na aktywności ogółu członków.

1% podatku

Zapraszamy Państwa do przekazania swojego 1% z tytułu rozliczeń PIT. Wystarczy w swoim zeznaniu podatkowym wypisać numer KRS (Krajowego Rejestru Sądowego), pod którym zarejestrowany jest nasz klub.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj: 1 % Podatku na organizację pożytku publicznego

 

Plan treningów

 Klinkij aby powiększyć

Materiały szkoleniowe

Nabór chłopców i dziewcząt

Otwórz ulotkę

 

Srebrna Katarzyna Szałańska

Na zakończonej 28 marca 2015 I Rundzie Pucharu Europy w greckim Maratonie, Katarzyna Szałańska zdobyła srebrny medal w kategorii łuków bloczkowych kobiet indywidualnie.

W piątek, 27 marca mikst w składzie Katarzyna Szałańska oraz Jan Wojtas, zawodnicy Strzelca Legnica zdobyli brązowy medal w kategorii mikst łuków bloczkowych. W pojedynku Kasia i Janek pokonali reprezentację Rosji, wygrywają strzałami barażowymi (po 149 punktów, 20 : 16 w barażu dla legnickiego składu).

Kontakt

OSŁ "STRZELEC"
ul. Górnicza 9 
59-220 Legnica
 
tel. 693 456 883

osl.strzelec@interia.eu

Raiffeisen Polbank 34 2340 0009 0900 2180 0000 0031

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!