2. miejsce Windaka na II Rundzie Pucharu Polski Juniorów Młodszych - Dobrcz, 26.05.2018 r

on .

Wiktor brał udział w II Rundzie Pucharu Polski Juniorów Młodszych w miejscowości Dobrcz na Kaszubach. 
Po kwalifikacjach zajął miejsce ósme. 
Pierwszy pojedynek: wolne przejście. Drugi, strzelanie pojedynek z zawodnikiem Wrocławskiego Talentu Krzysztof Glaza, wygrany 6 : 2. Trzeci o wejście do ósemki z kolejnym zawodnikiem Wrocławskiego Talentu Jędrzejem Grabowskim wygrany 6  : 2. Walka o wejście do Czwórki z niespodziewanym zwycięzcą pojedynku Antoni Kozłowski Jakub, Cylke Jakubem ze Zgierza. Wygrana w barażu. Kolej na półfinał z Rytlewskim Michałem z Gdańska i baraż, i również wygrany. Finalny pojedynek z reprezentantem Żywieckiego Łucznika i jakże by inaczej baraż. Teraz jednak los się odwrócił, przegrana. Finalnie drugie miejsce. 
 

1% podatku

Zapraszamy Państwa do przekazania swojego 1% z tytułu rozliczeń PIT. Wystarczy w swoim zeznaniu podatkowym wypisać numer KRS (Krajowego Rejestru Sądowego), pod którym zarejestrowany jest nasz klub.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj: 1 % Podatku na organizację pożytku publicznego

 

Plan treningów

 Klinkij aby powiększyć

Materiały szkoleniowe

Nabór chłopców i dziewcząt

Otwórz ulotkę

 

Srebrna Katarzyna Szałańska

Na zakończonej 28 marca 2015 I Rundzie Pucharu Europy w greckim Maratonie, Katarzyna Szałańska zdobyła srebrny medal w kategorii łuków bloczkowych kobiet indywidualnie.

W piątek, 27 marca mikst w składzie Katarzyna Szałańska oraz Jan Wojtas, zawodnicy Strzelca Legnica zdobyli brązowy medal w kategorii mikst łuków bloczkowych. W pojedynku Kasia i Janek pokonali reprezentację Rosji, wygrywają strzałami barażowymi (po 149 punktów, 20 : 16 w barażu dla legnickiego składu).

Kontakt

OSŁ "STRZELEC"
ul. Górnicza 9 
59-220 Legnica
 
tel. 693 456 883

osl.strzelec@interia.eu

Raiffeisen Polbank 34 2340 0009 0900 2180 0000 0031

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!