Halowe Mistrzostwa Polski Kielnarowa 17-19.02.2017

on .

XXXV Halowe Mistrzostwa Polski 2017 zakończone sukcesami zawodników OSŁ Strzelec!
Michał Gomoliszek  w pojedynku finałowym wygrał z Filipem Szelągiem zawodnikiem Klubu A3D Toszek zdobywając tym samym Złoty Medal i tytuł Halowego mistrza Polski Seniorów 2017. Krzysztof Gorczyca jest brązowym medalistą indywidualnie. W mikstach Katarzyna Szałańska i Michał Gomoliszek zdobyli tytuł Mistrza Polski, Agata Pogoda, Krzysztof Gorczyca, Paulina Ostrowska i Jan Wojtas tytuły wicemistrzów Polski. Wśród kobiet Katarzyna Szałańska i Paulina Ostrowska wywalczyły tytuły wicemistrzów Polski. Dodatkowo nasz Compound Team w składzie Jerzy Dzikowski, Michał Gomoliszek i Mariusz Walada zdobył drużynowo tytuł mistrza Polski a drugi zespół w składzie Michał Gomoliszek, Krzysztof Gorczyca i Jan Wojtas tytuł wicemistrza Polski.
Teraz zawodnicy Strzelca pod kierunkiem trenera Józefa Baściuka przygotowują się do startu w Pucharze Europy, który odbędzie się w Legnicy w dniach 25-29 kwietnia 2017.

Protokół zawodów

1% podatku

Zapraszamy Państwa do przekazania swojego 1% z tytułu rozliczeń PIT. Wystarczy w swoim zeznaniu podatkowym wypisać numer KRS (Krajowego Rejestru Sądowego), pod którym zarejestrowany jest nasz klub.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj: 1 % Podatku na organizację pożytku publicznego

 

Plan treningów

 Klinkij aby powiększyć

Materiały szkoleniowe

Nabór chłopców i dziewcząt

Otwórz ulotkę

 

Srebrna Katarzyna Szałańska

Na zakończonej 28 marca 2015 I Rundzie Pucharu Europy w greckim Maratonie, Katarzyna Szałańska zdobyła srebrny medal w kategorii łuków bloczkowych kobiet indywidualnie.

W piątek, 27 marca mikst w składzie Katarzyna Szałańska oraz Jan Wojtas, zawodnicy Strzelca Legnica zdobyli brązowy medal w kategorii mikst łuków bloczkowych. W pojedynku Kasia i Janek pokonali reprezentację Rosji, wygrywają strzałami barażowymi (po 149 punktów, 20 : 16 w barażu dla legnickiego składu).

Kontakt

OSŁ "STRZELEC"
ul. Górnicza 9 
59-220 Legnica
 
tel. 693 456 883

osl.strzelec@interia.eu

Raiffeisen Polbank 34 2340 0009 0900 2180 0000 0031

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!