3 Wyniki |
|||||||||||
Wyniki Apacz dziewczynki |
|||||||||||
Lp |
Nazwisko i Imię |
r.u |
Klub |
Miasto |
15m |
10m |
Wynik |
||||
1 |
Gubernat Alicja |
99 |
Bobry |
Jelenia Góra |
155 |
162 |
317 |
||||
2 |
Majchrzak Paulina |
00 |
Zjednoczeni |
Ścinawka Śr |
147 |
160 |
307 |
||||
3 |
Wierzchowska Maja |
00 |
Unia |
Pielgrzymka |
114 |
152 |
266 |
||||
4 |
Smolarska Andżelika |
99 |
Unia |
Pielgrzymka |
112 |
151 |
263 |
||||
5 |
Pasiut Aleksandra |
01 |
Zjednoczeni |
Ścinawka Śr |
98 |
132 |
230 |
||||
6 |
Strzelczyk Olga |
00 |
Skrzat |
Legnica |
85 |
141 |
226 |
||||
Wyniki Apacz chłopcy |
|||||||||||
Lp |
Nazwisko i Imię |
r.u |
Klub |
Miasto |
15m |
10m |
Wynik |
||||
1 |
Nowakowski Jakub |
99 |
Bobry |
Jelenia Góra |
151 |
162 |
313 |
||||
2 |
Rabski Szymon |
99 |
Unia |
Pielgrzymka |
146 |
164 |
310 |
||||
3 |
Dynowski Karol |
00 |
Irokez |
Legnica |
135 |
148 |
283 |
||||
4 |
Czarnecki Jan |
00 |
Bobry |
Jelenia Góra |
125 |
138 |
263 |
||||
5 |
Zadka Piotr |
01 |
Talent |
Wrocław |
129 |
132 |
261 |
||||
6 |
Królikowski Konrad |
99 |
Skrzat |
Legnica |
111 |
119 |
230 |
||||
7 |
Syc Michał |
01 |
Skrzat |
Legnica |
70 |
123 |
193 |
||||
8 |
Jarosz Oskar |
99 |
95 |
Wrocław |
75 |
91 |
166 |
||||
9 |
Brylak Mariusz |
01 |
95 |
Wrocław |
26 |
89 |
115 |
||||
Wyniki Orlik chłopcy |
|||||||||||
Lp |
Nazwisko i Imię |
r.u |
Klub |
Miasto |
25m |
20m |
15m |
10m |
Wynik |
10/X |
|
1 |
Kotlarz Kajetan |
97 |
Talent |
Wrocław |
167 |
164 |
169 |
170 |
670 |
||
2 |
Szurgot Kacper |
97 |
Zjednoczeni |
Ścinawka Śr |
151 |
163 |
152 |
170 |
636 |
||
3 |
Wiśniewski Piotr |
97 |
Irokez |
Legnica |
142 |
153 |
155 |
172 |
622 |
||
4 |
Zadka Patryk |
98 |
Talent |
Wrocław |
135 |
161 |
152 |
166 |
614 |
||
5 |
Żmuda Przemysław |
97 |
Irokez |
Legnica |
125 |
151 |
156 |
163 |
595 |
||
6 |
Ostrowski Damian |
98 |
Bobry |
Jelenia Góra |
120 |
147 |
147 |
163 |
577 |
||
7 |
Niedźwidź Maciej |
97 |
Talent |
Wrocław |
130 |
134 |
143 |
162 |
569 |
||
8 |
Klepaczek Bartosz |
98 |
Stzrelec |
Legnica |
133 |
131 |
126 |
164 |
554 |
||
9 |
Herba Marcin |
97 |
Zjednoczeni |
Ścinawka Śr |
101 |
98 |
128 |
140 |
467 |
||
10 |
Aziri Adrian |
98 |
Bobry |
Jelenia Góra |
69 |
112 |
115 |
148 |
444 |
||
11 |
Trębliński Kacper |
97 |
Talent |
Wrocław |
69 |
116 |
124 |
134 |
443 |
||
12 |
Radomski Grzegorz |
97 |
Bobry |
Jelenia Góra |
106 |
99 |
91 |
144 |
440 |
||
13 |
Herba Mateusz |
98 |
Zjednoczeni |
Ścinawka Śr |
0 |
0 |
64 |
116 |
180 |
||
14 |
Kodim Piotr |
98 |
Zjednoczeni |
Ścinawka Śr |
0 |
0 |
29 |
93 |
122 |
||
Wyniki Orlik Dziweczynki |
|||||||||||
Lp |
Nazwisko i Imię |
r.u |
Klub |
Miasto |
25m |
20m |
15m |
10m |
Wynik |
||
1 |
Grzech Kornelia |
97 |
Bobry |
Jelenia Góra |
136 |
156 |
148 |
170 |
610 |
||
2 |
Bąk Karolina |
97 |
Skrzat |
Legnica |
142 |
155 |
146 |
166 |
609 |
||
3 |
Dudzik Klaudia |
98 |
Zjednoczeni |
Ścinawka Śr |
142 |
154 |
132 |
160 |
588 |
||
4 |
Jankowska Weronika |
97 |
Zjednoczeni |
Ścinawka Śr |
134 |
153 |
137 |
155 |
579 |
||
5 |
Wsolak Aleksandra |
98 |
Bobry |
Jelenia Góra |
119 |
150 |
154 |
151 |
574 |
12 |
|
6 |
Maga Paulina |
97 |
Skrzat |
Legnica |
125 |
151 |
140 |
158 |
574 |
9 |
|
7 |
Struska Maria |
98 |
Strzelec |
Legnica |
129 |
151 |
133 |
149 |
562 |
||
8 |
Rybczyńska Anna |
97 |
Zjednoczeni |
Ścinawka Śr |
128 |
156 |
125 |
142 |
551 |
||
9 |
Pułkownik Ewa |
98 |
95 |
Wrocław |
0 |
0 |
104 |
92 |
196 |
||
10 |
Stefańska Monika |
98 |
95 |
Wrocław |
0 |
0 |
53 |
113 |
166 |
||
11 |
Trybka Małgorzata |
98 |
95 |
Wrocław |
0 |
0 |
54 |
95 |
149 |
Wyniki - Młodziczki |
||||||||
Lp |
Nazwisko i Imię |
Klub |
Miasto |
r.u |
18m |
18m |
Wynik |
|
1 |
Trzebińska Adrianna |
Bobry |
Jelenia Góra |
95 |
226 |
222 |
448 |
|
2 |
Majchrzak Karolina |
Zjednoczeni |
Ścinawka Śr |
96 |
198 |
230 |
428 |
|
3 |
Boberek Ola |
Strzelec |
Legnica |
95 |
209 |
189 |
398 |
|
4 |
Dolska Stanisława |
Zjednoczeni |
Ścinawka Śr |
96 |
194 |
181 |
375 |
|
5 |
Ząbek Izabela |
Unia |
Pielgrzymka |
96 |
159 |
195 |
354 |
|
6 |
Bielecka Dominika |
Talent |
Wrocław |
95 |
183 |
143 |
326 |
|
7 |
Dolik Dominika |
Strzelec |
Legnica |
96 |
171 |
150 |
321 |
|
8 |
Sędor Aneta |
Bobry |
Jelenia Góra |
95 |
154 |
150 |
304 |
|
9 |
Apoznańska Agnieszka |
Talent |
Wrocław |
95 |
99 |
205 |
304 |
|
10 |
Jakubiak Aleksandra |
Unia |
Pielgrzymka |
96 |
140 |
156 |
296 |
|
11 |
Rurak Anna |
Bobry |
Jelenia Góra |
96 |
142 |
128 |
270 |
|
12 |
Wierzchowska Monika |
Unia |
Pielgrzymka |
96 |
98 |
162 |
260 |
|
13 |
Doniek Katarzyna |
Strzelec |
Legnica |
96 |
96 |
117 |
213 |
|
14 |
Łukojko Katarzyna |
Talent |
Wrocław |
95 |
79 |
105 |
184 |
|
15 |
Skrzypczyk Beata |
Unia |
Pielgrzymka |
96 |
82 |
99 |
181 |
|
16 |
Trusz Kinga |
Zjednoczeni |
Ścinawka Śr |
95 |
87 |
84 |
171/1 |
|
17 |
Faber Sylwia |
Strzelec |
Legnica |
0 |
73 |
98 |
171/0 |
|
Wyniki - Młodzicy |
||||||||
Lp |
Nazwisko i Imię |
Klub |
Miasto |
r.u |
18m |
18m |
Wynik |
|
1 |
Burchart Paweł |
Talent |
Wrocław |
95 |
252 |
266 |
518 |
|
2 |
Jurzak Adam |
Unia |
Pielgrzymka |
95 |
263 |
243 |
506 |
|
3 |
Pajączek Jakub |
Talent |
Wrocław |
95 |
240 |
236 |
476 |
|
4 |
Zbaraza Maciej |
Stzrzelec |
Legnica |
95 |
201 |
253 |
454 |
|
5 |
Skupin Patryk |
Bobry |
Jelenia Góra |
95 |
218 |
221 |
439 |
|
6 |
Floryian Filip |
Talent |
Wrocław |
96 |
197 |
174 |
371 |
|
7 |
Korzystko Jacek |
Unia |
Pielgrzymka |
96 |
174 |
184 |
358 |
|
8 |
Jadłosz Sławomir |
Strzelec |
Legnica |
96 |
142 |
176 |
318 |
|
9 |
Łazanowski Robert |
Unia |
Pielgrzymka |
95 |
175 |
130 |
305 |
|
10 |
Smolarski Kamil |
Unia |
Pielgrzymka |
96 |
144 |
86 |
230 |
|
11 |
Smolarski Dawid |
Unia |
Pielgrzymka |
97 |
109 |
83 |
192 |
|
12 |
Dyda Krystian |
Zjednoczeni |
Ścinawka Śr |
95 |
63 |
96 |
159 |
Przebieg pojedynków w rundach eliminacyjnych i finałowych w konk. Ind. Olimp. Runda FITA |
|||||||||||
Młodzicy |
|||||||||||
Burchart Paweł |
|||||||||||
0 |
Burchart Paweł |
106 |
|||||||||
Burchart Paweł |
93 |
||||||||||
Jadłosz Sławomir |
54 |
Jadłosz Sławomir |
56 |
||||||||
Łazanowski Robert |
49 |
||||||||||
1/8 |
1/4 |
1/2 |
|||||||||
Skupin Patryk |
92 |
||||||||||
Dyda Krystian |
40 |
Skupin Patryk |
81/9 |
||||||||
Skupin Patryk |
87 |
||||||||||
Zbaraza Maciej |
Zbaraza Maciej |
81/7 |
miejsca w finałach |
||||||||
0 |
finały o miejsca |
||||||||||
1-2 |
Burchart Paweł |
99 |
1 |
Burchart Paweł |
|||||||
1/8 |
1/4 |
1-2 |
Jurzak Adam |
92 |
2 |
Jurzak Adam |
|||||
3-4 |
Skupin Patryk |
85 |
3 |
Floryan Filip |
|||||||
3-4 |
Floryan Filip |
90 |
4 |
Skupin Patryk |
|||||||
Pajączek Jakub |
|||||||||||
0 |
Pajączek Jakub |
88 |
|||||||||
Floryian Filip |
48 |
||||||||||
Floryian Filip |
71 |
Floryian Filip |
91 |
||||||||
Smolarski Dawid |
21 |
||||||||||
1/8 |
1/4 |
1/2 |
|||||||||
Korzystko Jacek |
52 |
||||||||||
Smolarski Kamil |
29 |
Korzystko Jacek |
69 |
||||||||
Jurzak Adam |
106 |
||||||||||
Jurzak Adam |
Jurzak Adam |
106 |
|||||||||
0 |
|||||||||||
Przebieg pojedynków w rundach eliminacyjnych i finałowych w konk. Ind. Olimp. Runda FITA |
||||||||||||||
m.el |
Młodziczki |
|||||||||||||
32 |
||||||||||||||
1 |
Trzebińska Adrianna |
Trzebińska Adrianna |
101 |
|||||||||||
17 |
Faber Sylwia |
21 |
Trusz Kinga |
54 |
Trzebińska Adrianna |
86 |
||||||||
16 |
Trusz Kinga |
58 |
||||||||||||
25 |
Trzebińska Adrianna |
75 |
||||||||||||
8 |
Sędor Aneta |
Sędor Aneta |
63 |
Apoznańska Agnieszka |
49 |
|||||||||
24 |
Apoznańska Agnieszka |
75 |
||||||||||||
9 |
Apoznańska Agnieszka |
1/8 |
1/4 |
1/2 |
||||||||||
28 |
||||||||||||||
5 |
Ząbek Izabela |
Ząbek Izabela |
55 |
|||||||||||
21 |
Wierzchowska Monika |
50 |
Ząbek Izabela |
46 |
||||||||||
12 |
Wierzchowska Monika |
Dolska Stanisława |
91 |
|||||||||||
29 |
||||||||||||||
4 |
Dolska Stanisława |
Dolska Stanisława |
54 |
Dolska Stanisława |
79 |
miejsca w finałach |
||||||||
20 |
Doniek Katarzyna |
51 |
finały o miejsca |
|||||||||||
13 |
Doniek Katarzyna |
1-2 |
Dolska Stanisława |
89 |
1 |
Dolska Stanisława |
||||||||
1/16 |
1-2 |
Bielecka Dominika |
78 |
2 |
Bielecka Dominika |
|||||||||
3-4 |
Trzebińska Adrianna |
78 |
3 |
Trzebińska Adrianna |
||||||||||
30 |
3-4 |
Majchrzak Karolina |
70 |
4 |
Majchrzak Karolina |
|||||||||
3 |
Boberek Ola |
Boberek Ola |
50 |
|||||||||||
19 |
Łukojko Katarzyna |
73 |
Łukojko Katarzyna |
45 |
||||||||||
14 |
Łukojko Katarzyna |
|||||||||||||
27 |
Bielecka Dominika |
82 |
||||||||||||
6 |
Bielecka Dominika |
Bielecka Dominika |
70 |
Bielecka Dominika |
92 |
|||||||||
22 |
Rurak Anna |
66 |
||||||||||||
11 |
Rurak Anna |
1/8 |
1/4 |
1/2 |
||||||||||
26 |
||||||||||||||
7 |
Dolik Dominika |
Dolik Dominika |
70 |
|||||||||||
23 |
Jakubiak Aleksandra |
66 |
Dolik Dominika |
62 |
||||||||||
10 |
Jakubiak Aleksandra |
Majchrzak Karolina |
78 |
|||||||||||
31 |
||||||||||||||
2 |
Majchrzak Karolina |
Majchrzak Karolina |
91 |
Majchrzak Karolina |
75 |
|||||||||
18 |
Skrzypczyk Beata |
42 |
||||||||||||
15 |
Skrzypczyk Beata |